O firmie

Firma Z.P.A.S. „MISTER” Sp. J. istnieje na rynku od 1984 r. i jest firmą rodzinną założoną przez braci Jarosława i Ryszarda Binkowskich.
Nasza Firma specjalizuje się w produkcji zarówno pieczywa świeżego jak i produktów o przedłużonej trwałości.
W chwili obecnej posiadamy 4 piekarnie zlokalizowane na terenie województwa świętokrzyskiego tj. w Jeziorku, Rudkach k. Nowej Słupi, Bodzechowie oraz najnowszy i najbardziej nowoczesny zakład produkcyjny mieszczący się w wraz z siedzibą Firmy  w Ostrowcu Św.

Procesy produkcyjne we wszystkich zakładach firmy odbywają się zgodnie z aktualnymi wymaganiami sanitarnymi. Kładziemy duży nacisk na jakość i bezpieczeństwo Naszych wyrobów, czego dowodem są uzyskane przez Nas certyfikaty potwierdzające wdrożenie i funkcjonowanie systemu HACCP oraz ISO 9001:2000. Do produkcji Naszych wyrobów wykorzystujemy najnowocześniejsze linie technologiczne zapewniające wysoką jakość i powtarzalność produktu.

Wśród Naszych odbiorców posiadamy opinię rzetelnego oraz solidnego producenta, a Nasze wyroby cieszą się uznaniem na coraz szerszą skalę. Działalność Naszą ukierunkowujemy na ciągły rozwój, mając na uwadze zadowolenie Naszych klientów.